روسیه: به زودی آمریکا را مسرور خواهیم کرد!

به گزارش تور انگلیس، ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه در باره پاسخ متقابل به تحریم های آمریکا گفت: بزودی آن ها را راضی خواهیم کرد

روسیه: به زودی آمریکا را مسرور خواهیم کرد!

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش ایرنا؛ زاخارووا روز آدینه در تبادل نظر با شبکه اول تلویزیون روسیه گفت: روسیه بزودی لیست سیاه شهروندان آمریکا مشمول تحریم روسیه را اعلام خواهد نمود.

وی با بیان اینکه اقدامات در این زمینه جریان دارد، گفت: فکر نکنید اگر ما در این مورد صحبت نمی کنیم، پس هیچ پاسخی برای تحریم آمریکا وجود نخواهد داشت.

سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت: باتوجه به رویکرد آن ها در این مورد و اینکه اقدام خود علیه روسیه را ازنظر اطلاعاتی پرسر و صدا نمایند، ما نیز با آن ها اینگونه رفتار می کنیم.

وزارت خزانه داری آمریکا روز سه شنبه، 14نهاد را در پرونده الکسی ناوالنی فعال سیاسی روس زندانی در این کشور در فهرست سیاه قرار داده است.

هفت مقام ارشد روس نیز در این رابطه در فهرست تحریم های آمریکا قرار گرفته اند که الکساندر بورتنیکوف رئیس سازمان امنیت فدرال روسیه، سرگئی کرینکو معاون اول دفتر رئیس جمهوری روسیه، ایگور کراسنوف دادستان کل روسیه، الکساندر کالاشنیکوف و الکسی کریووروچکو معاونان وزیر دفاع از آن جمله هستند.

زاخارووا در ادامه اعلام کرد که روسیه در گذشته بطور هدفمند توجه افکار عمومی را به تدابیر برای پاسخ به تحریم ها جلب نمی کرد.

وی اضافه کرد: ما در گذشته در مجموع این اقدامات را رسانه ای نمی کردیم و تدابیر برای پاسخ به تحریم ها را اعلام نمی کردیم. آن ها (طرف آمریکایی) لیست سیاه تشکیل داده و ما هم همین کار را می کنیم.

دیمیتری پسکوف سخنگوی رئیس جمهوری روسیه گفت: تحریم های جدید اروپا و آمریکا علیه روسیه به طور قابل توجهی به روابطی که در حال حاضر نیز در شرایط بدی واقع شده است، لطمه می زند.

به گزارش ایرنا از تاس، پسکوف روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت: تحریم های جدید آمریکا علیه شهروندان روس غیرقابل قبول است و مداخله در امور داخلی روسیه محسوب می گردد.

سخنگوی رئیس جمهوری روسیه همه اتهامات علیه روسیه را پوچ دانست و توضیح داد: ادعای آمریکا مبنی بر مسمومیت ناوالنی بدون اینکه شواهدی برای اثبات این ادعا ارائه کند، انزجارآور است.

پسکوف گفت: اگر غرب دلایلی برای اتهامات علیه روسیه مبنی بر مسموم کردن ناوالنی دارد، این اطلاعات را به اشتراک بگذارد، پنهان کردن عمدی آن ها شرم آور است.

منبع: فرارو
انتشار: 15 فروردین 1400 بروزرسانی: 15 فروردین 1400 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 883

به "روسیه: به زودی آمریکا را مسرور خواهیم کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روسیه: به زودی آمریکا را مسرور خواهیم کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید