معاون استقلال: اخبار بازگشت استرا کار دشمنان استقلال است، استراماچونی را چه کسی می شناخت؟

به گزارش تور انگلیس، پاتوسی را چه کسی آورد که بعدا یک نفر دیگر به تیم رکب زد و او راحت رفت؟ نباید هر حرفی را باور کرد. پریشب مربی ایتالیایی 11 بند با ایمیل رسمی برای باشگاه ارسال نموده و حالا که ایمیل رو شده، او ما را دروغگو نموده است! این دفعه اولش نیست. در یونان و پراگ چه نموده است؟ حالا هم می خواهد بیاید دیگر شرط و شروطی ندارد. با سه هزار سال تمدن کل مملکت ما معطل یک خارجی شده است!

معاون استقلال: اخبار بازگشت استرا کار دشمنان استقلال است، استراماچونی را چه کسی می شناخت؟

معاون باشگاه استقلال از شرایط این تیم دل پری دارد و به خاطر رفتارهای استراماچونی عاصی و نگران به نظر می رسد. سراغش رفتیم تا درخصوص شرایط تیم و آخرین شرایط مربی ایتالیایی صحبت کند.

به گزارش فرهیختگان، گفت وگو با هادی مباشری را در ادامه می خوانید.

ظاهرا این روزها فشار زیادی را تحمل می کنید.

بله، چون یک خارجی عملا دروغ می گوید و مردم هم حرف او را باور می نمایند. ایران چهارمین کشوری است که این کارها را می نماید و مردم هم حرف او را باور دارند.

به هر حال به خاطر نتایجی که گرفته حامی دارد.

همه نتیجه می گیرند. باشگاه این همه پول بازیکن و زمین و امکانات می دهد و هیچ کس اینها را نمی بیند. اینها همه کار استرا بوده؟ اصلا کارش خوب، پولش را که گرفت چرا دبه کرد؟ همه اینها را می توان تحلیل کرد که این آقا در کشورهای قبلی در یونان، چک یا ایتالیا چه کار نموده؟ بعد اینجا نتیجه گرفته باید هر گربه رقصانی که می خواهد بکند؟ هنوز یک سوم از مسابقات نگذشته بود، اما بیشتر از یک سوم از پولش را گرفت.

الان هم که دریافتی اش از نصف رد شده است. این خواسته های غیر معمول چیست و چرا دروغ می گوید؟ این خواسته های 11 ماده ای برای اوست و به دروغ می گوید برای من نیست. پس هیات مدیره دروغ می گوید؟ هیات مدیره به 30 میلیون طرفدار دروغ می گوید؟ کار دارد سیاسی می گردد و اینها می گردد دخالت در اوضاع یک مملکت. همه اینها مدارکش است ولی می گوید جعلی است!

اگر این آقا هدفی نداشت 20 میلیون هزینه اضافه بارش نمی شد. همه چیزش را جمع نموده و برده! هر خواسته ای داشته با او به خاطر مردم کنار آمدیم. دلیل نمی گردد حیثیت یک ملت را زیر سوال ببرد. عرق ملی و همیت ما کجا رفته است؟

البته شایعه شده که قرار است برگردد!

صحت ندارد. سال قبل چه کسی کار شفر را خراب کرد؟ الان همه می خواهند ترمز استقلال را بکشند. الان می توان هر دروغی را به خورد همه داد و همه هم آن را باور و بدون هیچ تحلیلی قضاوت می نمایند. همه این حرف ها را دشمنان استقلال می زنند و خودی ها هم آن را باور می نمایند. قبلا کارشان نتیجه داده و سال جاری هم می خواهند جلوی کسب نتایج استقلال را بگیرند. ما باید هوشیار باشیم. استقلال و طرفدارانش باید هوشیار باشند.

پس برگشتی در کار نیست؟

من خبر ندارم. مردم به غلط یا درست او را می خواهند. باشگاه کوشش می نماید استرا را برگرداند. شرایط را هم با او راه آمده اند. اما اینکه سه برابر پول بخواهد که نمی گردد. اینها پول بیت المال است. یک یورو در این مملکت با بدبختی درمی آید.

گفته می گردد مجیدی گزینه سرمربیگری استقلال است.

از جلسات هیات مدیره خبر ندارم و آنها تصمیم گیرنده هستند.

از ورودی و خروجی تیم خبر ندارید؟

بالاخره باید این لیست با نظر سرمربی باشد. آغاز تمرینات و اردوها همه و همه باید با نظر سرمربی باشد. سابقه نداشته که یک هفته تمام اعضای هیات مدیره روزی سه بار جلسه بگذارند. آنها کار و زندگی دارند اما صبح و ظهر و شب دنبال حل مسائل هستند.

انگار خیلی دل پری دارید؟

استراماچونی را چه کسی می شناخت؟ تیام و پاتوسی و دیاباته را چه کسی می شناخت؟ آنها را فتحی به استقلال آورد که حالا فحشش را می خورد. چرا آن سوی قضیه و لیوان پر را نمی بینند؟ پس مرض و غرضی در کار است و از احساسات پاک طرفداران استفاده می نمایند. هیات مدیره این همه به نوبه خودش و براساس شرایط اقتصادی و امکاناتی که دارد، زحمت می کشد.

بعضی کارها که عمدا نمی گردد، ولی متاسفانه بعضی به آسیاب دشمن آب می ریزند و اجازه نمی دهند کار اصولی پیش برود. الان یک هفته است که باشگاه تعطیل است و هر روز تجمع می گردد. نباید کار کرد؟ آیا هرکس دیگری بیاید، با این شرایط چیزی حل می گردد؟ آیا هیات مدیره و مدیر قبلی بد کاری کردند که در اوج تحریم ها 750 هزار یورو خرج یک مربی با دستیارانش کردند؟ قیمت ترانسفر مارکت دیاباته 3 میلیون دلار بوده و با یک ششم قیمت به استقلال آمده است.

پول دیاباته را دادید؟

او هم تا حالا 200 هزار دلار گرفته و بی پول نبوده است. باید همه پولمان را به یک نفر بدهیم؟ پس بازیکن ایرانی چه می گردد؟ نباید غرب زده و بدبخت باشیم که کلاه مان را خارجی ها بردارند و همه پول به جیب آنها برود. مگر بازیکن ایرانی زحمت نمی کشد؟ مگر کادر ایرانی، ماساژور و پزشکان کار نمی نمایند؟ همه را یک نفر انجام داده؟ خب همه گل ها را هم خودش می زد. 100 نفر آدم همراه با بازیکنان و کادرفنی در یک تیم کار می نمایند که 11 نفر به زمین بروند. باید یک مقدار شکیبا باشیم و با انصاف واقعیات را هم ببینیم. اینها را چه کسی آورد؟

پاتوسی را چه کسی آورد که بعدا یک نفر دیگر به تیم رکب زد و او راحت رفت؟ نباید هر حرفی را باور کرد. پریشب مربی ایتالیایی 11 بند با ایمیل رسمی برای باشگاه ارسال نموده و حالا که ایمیل رو شده، او ما را دروغگو نموده است! این دفعه اولش نیست. در یونان و پراگ چه نموده است؟ حالا هم می خواهد بیاید دیگر شرط و شروطی ندارد. با سه هزار سال تمدن کل مملکت ما معطل یک خارجی شده است!

منبع: عصر ایران
انتشار: 26 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 46

به "معاون استقلال: اخبار بازگشت استرا کار دشمنان استقلال است، استراماچونی را چه کسی می شناخت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون استقلال: اخبار بازگشت استرا کار دشمنان استقلال است، استراماچونی را چه کسی می شناخت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید