واکنش امیر دریادار سیاری به خبرسازی رسانه های معاند پیرامون شیوع کرونا در ایران

به گزارش تور انگلیس، معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: متاسفانه برخی رسانه های معاند با تغییر در کلمات و جابجایی واژه ها سعی در سوءاستفاده دارند و برخی رسانه ها نیز به تبع رسانه های مذکور خبر نادرست آنها را توسعه دادند.

واکنش امیر دریادار سیاری به خبرسازی رسانه های معاند پیرامون شیوع کرونا در ایران

به گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی تور انگلیس، امیر دریادار حبیب الله سیاری رییس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش، ضمن رد برخی نقل قول ها از وی مبنی براینکه ارتش، 29دی سال گذشته از شیوع کرونا در ایران مطلع شده، اظهار کرد: منظور از تاریخ مذکور، شیوع ویروس کرونا در خارج از کشور بوده که متاسفانه برخی رسانه های معاند با تغییر و جابجایی و حذف برخی کلمات، سوءاستفاده کردند و برخی رسانه ها نیز به تبع رسانه های مذکور خبر را توسعه دادند و ناخواسته اخبار آنها را منتشر کردند.

او افزود: در حالی که بنده به صورت روشن عرض کردم که ارتش با رصد لحظه ای از شرایط بهداشت جهانی و اطمینان از شیوع کرونا در چین، اقدامات خود را در داخل کشور و به ویژه پادگان ها برای پیشگیری آغاز کرد و این با آنچه از قول من منتشر شده کاملا متفاوت است.

امیر دریادار سیاری گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران همواره و همواره همه تهدیدات و تحولات را رصد می کند که این نشانه هوشمندی سامانه های اطلاعاتی ارتش از جمله سامانه بهداشت و درمان ارتش در رصد و پیش بینی های لازم است.

معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه بنده و ارتش مسئول اعلام شیوع بیماری در کشور نیستیم، افزود: کاری که ما کردیم یک پیش بینی و پیشگیری عقلانی بود تا با این ویروس مهاجم قبل از ورود به کشور آمادگی های لازم را در ارتش ایجاد کنیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 22 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 294

به "واکنش امیر دریادار سیاری به خبرسازی رسانه های معاند پیرامون شیوع کرونا در ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش امیر دریادار سیاری به خبرسازی رسانه های معاند پیرامون شیوع کرونا در ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید