واکنش رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه داران خودرو به قیمت های اعلامی

به گزارش تور انگلیس، رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه داران خودرو پایتخت می گوید: بازار خودرو تعطیل بوده و همه نمایشگاه ها بسته است و هیچ فعالیت خرید و فروشی انجام نمی گردد.

واکنش رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه داران خودرو به قیمت های اعلامی

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، سعید موتمنی گفت: قیمت خودروها همان قیمت های پیش از عید است و در این شرایط هیچ فرد عاقلی به فکر خرید خودرو، جایگزین کردن خودرو یا تبدیل به احسن کردن آن نیست.

به اعتقاد این مقام صنفی، هر قیمتی نیز که این روزها برای خودروها اعلام گردد، غلط است، زیرا بازار تعطیل است.

وی به طور اجمالی به بازار خودرو در سال گذشته اشاره نمود و گفت: پارسال فقط در اردیبهشت ماه جنب و جوشی در بازار خودرو شاهد بودیم که متاثر از قیمت سازی ها و افزایش قیمت ها بود، اما پس از آن با ورود نهادهای نظارتی تا شهریورماه بازار آرام بود، پس از آن شیب افزایش کند قیمت ها آغاز شد و تا اوایل بهمن به اوج خود رسید و از اواخر بهمن کاهش قیمت ها آغاز شد.

رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه داران خودرو پایتخت یادآور شد: در مجموع سال گذشته بازاری برای خودرو به آن صورت وجود نداشت، فقط برچسب قیمت خودروها عوض می شد و به جز آنهایی که در فضای مجازی خرید و فروش می کردند در عمل خرید و فروشی در نمایشگاه های خودرو شاهد نبودیم.

وی تاکید نمود: این مساله سبب آسیب دیدن کسب و کار فعالان بازار به ویژه افرادی که نمایشگاه های خودرو را اجاره نموده بودند، شد.

موتمنی خاطر نشان کرد: در شرایط کنونی مالی و شیوع ویروس کرونا، اگر هم فعالیت های مالی آغاز گردد به نظر نمی رسد افراد برای خرید و فروش خودرو مراجعه نمایند و پیش بینی می گردد این شرایط تا چند ماه آینده و ریشه کن شدن کامل این ویروس ادامه داشته باشد.

وی ابراز امیدواری کرد با توجه به مسائل یاد شده سازمان امور مالیاتی بخگرددگی مالیات سه ماهه بهمن، اسفند و فروردین ماه این صنف را در دستور کار قرار دهد، زیرا نمایشگاه های خودرو سال گذشته در رکود بوده و با شیوع کرونا این رکود شدیدتر نیز شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 258

به "واکنش رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه داران خودرو به قیمت های اعلامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه داران خودرو به قیمت های اعلامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید