پیشنهادهای خارجی برای ستاره پرسپولیس

به گزارش تور انگلیس، در این فصل از مهدی ترابی می توان به عنوان نگین جواهرات پرسپولیس یاد کرد. ترابی از ابتدای لیگ نوزدهم تا انتها سال 98 عملکرد فوق العاده ای داشته است. شماره 9 پرسپولیس تا انتها هفته بیستم لیگ نوزدهم با زدن 8 گل و دادن 5 پاس گل بهترین بازیکن این دوره از رقابت ها نیز بوده است. ترابی در حالی این عملکرد را به جای گذاشته که در پست هافبک و وینگر چپ بازی نموده است. بنابراین او کلیدی ترین بازیکن پرسپولیس به شمار می رود که یحیی گل محمدی نیز همچون گابریل کالدرون حساب ویژه ای روی این بازیکن باز می نماید.

پیشنهادهای خارجی برای ستاره پرسپولیس

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

پرسپولیس اگر می خواهد در این فصل و همین طور لیگ آینده به دنبال قهرمانی باشد یا جزو مدعیان قهرمانی قرار بگیرد باید بازیکنانی همچون مهدی ترابی را حفظ کند. این در حالی است که شنیدیم هافبک ملی پوش پرسپولیس نیز با پیشنهادات خوبی از کشور های قطر، چین و بلژیک روبرو شده است.

گویا در قرارداد ترابی هم بندی گنجانده شده که در صورت رسیدن پیشنهاد خارجی او می تواند به راحتی از پرسپولیس جدا گردد. این قرارداد در دوران مدیریت سابق پرسپولیس (قبل از محمدحسن انصاری فرد) بسته شده و حالا می تواند دست مدیران جدید باشگاه و یحیی را در پوست گردو بگذارد. ترابی در مصاحبه تلویزیونی قبل از عید خود نیز به صورت تلویحی اشاره نمود همه چیز در مورد آینده شغلی و قراردادش را به مدیر برنامه های خود واگذار نموده است. طبق شنیده ها دو تیم قطری و یک تیم پولدار چینی پیشنهاداتی به مدیر برنامه های ترابی داده اند. تیم های قطری عملکرد این هافبک ملی پوش را در لیگ برتر ایران و لیگ قهرمانان آسیا رصد نموده و حالا به مشتریان پروپا قرص این بازیکن تبدیل شده اند. همچنین یکی از دوستان صمیمی مهدی که در لیگ بلژیک توپ زده و عملکرد خوبی هم داشته به ستاره پرسپولیس پیشنهاد داده فصل آینده را در این کشور بازی کند. حالا باید منتظر ماند و دید پس از سرانجام کرونا و اتمام لیگ نوزدهم ستاره ملی پوش پرسپولیس چه تصمیمی خواهد گرفت؟

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 18 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 287

به "پیشنهادهای خارجی برای ستاره پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهادهای خارجی برای ستاره پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید