15 بازی موبایلی آرامش بخش برتر؛ از جزیره پنگوئن تا ماجراجویی آلتو

به گزارش تور انگلیس، بدون شک برترین ویژگی بازی های موبایلی این است که آن ها همواره با شما هستند و می توانید در هر زمان، در اغلب موارد بدون نگرانی از رسیدن به چک پوینت آن ها را تجربه کنید. به همین علت، آن ها بعلاوه می توانند در صورت احتیاج، راه مناسبی برای برطرف استرس شما ارائه دهند. بر کسی پوشیده نیست که این روز ها همه ما کمی در طول روز با مواردی سر و کله زده و استرس را تجربه می کنیم. بنابراین همه ما برای مراقبت از سلامت روان خود در طول روز به کشیدن نفس عمیق و انجام کارهایی برای کاهش استرس احتیاج داریم. یکی دیگر از راه هایی که می تونید به آن رجوع کنید، بازی های موبایلی آرامش بخشی هستند که در این مقاله به 15 مورد از آن ها خواهیم پرداخت.

15 بازی موبایلی آرامش بخش برتر؛ از جزیره پنگوئن تا ماجراجویی آلتو

15. Stardew Valley

سازنده: ConcernedApe

سال انتشار: 2016

این بازی نقش آفرینی مجذوب نماینده و سرانجام باز برای موبایل شما را به آرامش زندگی روستایی سوق می دهد و لحظاتی را را ارائه می دهد که هم مجذوب نماینده و هم ارزشمند هستند. Stardew Valley فشار خاصی به بازیکن نمی آورد و برخلاف بسیاری از بازی های موبایل، هیچ نوار انرژی یا تایمری اجباری وجود ندارد که زمان بازی را به شما دیکته کند. شما می توانید ساعت ها به برنامه ریزی دقیق مدیریت مزرعه خود بپردازید یا به سادگی در کنار رودخانه برای چند دقیقه ماهیگیری کنید. در هر صورت همه چیز به شما بستگی دارد.

هسته اصلی گیم پلی مراقبت از محصولات کشاورزی، پرورش حیوانات و کاوش در محیطی ذاتا آرامش بخش است. تماشای شکوفایی مزارع خود، صدای جیر جیر ملایم پرندگان و موسیقی متن بازی، همگی به ارائه یک فضای واقعا آرام یاری می نمایند. بازی دنیایی لذت بخش را برای کاوش در اوقات فراغت خود ارائه می دهد. شما می توانید اسرار نهفته در معادن را کشف کنید، با مردم شهر دوست شوید یا به فعالیت هایی از این قبیل بپردازید. در این میان هر برداشت محصول و هر دوستی نو حسی از موفقیت را به شما می دهد. رابط کاربری ساده و زیبای بازی نیز به این موارد اضافه می گردد تا تجربه ای خلق گردد که شما را ساعت ها غرق خود کند.

14. Konami Pixel Puzzle Collection

سازنده: Konami

سال انتشار: 2023

گیم پلی Pixel Puzzle Collection حول پازل های Picross می چرخد. این پازل های مبتنی بر منطق از سرنخ های شماره دار در لبه های یک شبکه استفاده می نمایند تا هنر پیکسلی پنهانی را آشکار نمایند. با پر کردن دقیق مربع ها و پیروی از منطق اعداد، به تدریج شاهد ظهور یک شخصیت آشنای کونامی خواهید بود. زیبایی Pixel Puzzle Collection در استفاده از سری های محبوب کونامی نهفته است. برای کشف تصاویر پیکسلی ستاره هایی مانند بامبرمن، سایمون بلمونت از کسلوانیا یا حتی قورباغه شایان ستایش از Frogger، باید پازل ها را حل کنید. هر پازل تکمیل شده به مجموعه شما اضافه شده و به شما حس خوبی از موفقیت می دهد.

در حالی که شخصیت های کونامی به مجذوب نمایندهیت مجموعه افزوده اند، بازی دارای میزان مناسبی از پازل در سطوح مختلف دشواری است که چالشی را برای مبتدیان و هواداران Picross به طور یکسان تضمین می نماید. حتی نکاتی برای یاری به شما در صورت گیر کردن در بازی وجود دارد. جالب است بدانید که با وجود رایگان بودن بازی، از هرگونه تاکتیک درآمدزایی عجیب و غریب جلوگیری می نماید و هیچ خرید درون برنامه ای برای باز کردن قفل محتوای اضافی وجود ندارد و تبلیغاتی که با آن روبرو می شوید، به شدت کم هستند. این تمرکز بر ارائه یک تجربه کامل و لذت بخش، لحظات خوشی را برای شما فراهم می نماید.

13. Altos Adventure

سازنده: Team Alto

سال انتشار: 2015

این بازی چشم نواز که در سال 2015 منتشر شدi، هنوز هم به علت ترکیبی منحصر به فرد از یک گیم پلی مجذوب نماینده و فضایی آرامش بخش برجسته است. برخلاف بازی های معمولی اسنوبورد، آلتو بدون زحمت و به تنهایی به جلو می رود. شما پرش ها و حرکات آکروباتیک او را با ضربه زدن ها و نگه داشتن های ساده کنترل می کنید و همین سادگی به شما این امکان را می دهد که حرکاتی چشمگیر را انجام دهید.

از طرفی ماجراجویی آلتو شما را به دنیایی وسیع و همواره در حال تغییر می برد. از تپه های کوهستانی سرسبز، دهکده های عجیب و غریب گرفته تا ویرانه های باستانی و غیره، زمین بازی ایجاد شده به صورت اتوماتیک و به وسیله کامپیوتر شگفتی های بی سرانجام را تضمین می نماید و هر دور از بازی را تازه نگه می دارد. سبک هنری مینیمال فضای آرام بازی را تکمیل نموده و موسیقی آن شما را در محیط غرق می نماید. در حالی که گرفتن امتیازات بالا و تکمیل اهداف مختلف می تواند به عنصر رقابت در بازی منجر گردد اما ماجراجویی آلتو بیشتر درباره سفر است تا مقصد.

12. Townscaper

سازنده: Oskar Stålberg

سال انتشار: 2021

بدون شک می توان گفت که Townscaper یکی از عجیب ترین بازی های موبایلی است. در این اثر نه هدف خاصی وجود دارد، نه تایمر و نه فشاری برای پیروزی و در عوض، با یک اثر آرامش بخش و خلاقانه روبرو هستیم که به شما امکان می دهد که شهر های جزیره ای مجذوب نماینده را آجر به آجر و رنگارنگ بسازید. Townscaper که به وسیله اسکار استالبرگ پیشرفته است، ترکیبی منحصر به فرد از در دسترس پذیری و عمق را ارائه می دهد. گرافیک خاص بازی از نظر بصری مجذوب نماینده است و گیم پلی در عین سادگی سرگرم نماینده است.

شما یک رنگ را انتخاب می کنید و برای قرار دادن یک بلوک روی یک شبکه ضربه می زنید. سپس الگوریتم هوشمندانه بازی آن بلوک ها را به خانه های عجیب و غریب، خیابان های پیچ در پیچ، باغ های سرسبز و حتی کلیسا های سر به فلک کشیده تبدیل می نماید که همه بر اساس محل قرارگیری آن ها است. در واقع بازی نوعی شبیه ساز شهرسازی اما به شکلی متفاوت از آثار مشابه است. موسیقی آرامش بخش و کنترل های ساده، آن را برای یک استراحت سریع یا گذراندن ساعاتی طولانی از ساخت یک دنیای دیجیتال عالی می نماید.

11. Two Dots

سازنده: PlayDots

سال انتشار: 2020

این بازی دنباله ای بر بازی محبوب Dots است که تغییری تازه در فرمول کلاسیک اتصال نقطه ها ارائه می نماید. Two Dots شما را به یک ماجراجویی بین بعدی با دو نقطه به عنوان راهنمای شما می برد. گیم پلی بازی حول تشکیل خطوط یا مربع از نقطه های همرنگ می چرخد اما بر خلاف نسخه قبلی خود، این بازی توانایی ها، اهداف و یک کمپین گسترده با بیش از 5000 مرحله را برای شما به ارمغان می آورد. همانطور که پیشرفت می کنید، با مکانیک ها و موانع نوی روبرو می شوید که استراتژی ها شما را به چالش می کشد.

بازی Two Dots دارای سبک هنری مینیمالیستی و موسیقی آرام بخش است و فضایی آرام را برای استراحت پس از یک روز طولانی ایجاد می نماید اما فریب فضای آرام بازی را نخورید زیرا پازل ها می توانند بسیار پیچیده شوند و تمرین مغزی مفیدی را برای بازیکنان در تمام سنین ارائه می دهند. Two Dots یک المان اجتماعی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد با دوستان خود ارتباط برقرار کنید و پیشرفت خود را به اشتراک بگذارید. شما می توانید امتیازات را مقایسه نموده و رقابت کنید یا به سادگی از سفر مشترک خود در دنیای رنگارنگ Two Dots لذت ببرید.

10. Cats And Soup

سازنده: HIDEA

سال انتشار: 2021

در این بازی وارد جنگلی عجیب و غریب و مملو از مجذوب نمایندهیت خواهید شد که در آن یک کلونی از گربه های بامزه اردو زده اند و هدف شما این است که برای پخت یک کاسه سوپ به آن ها یاری کنید. گیم پلی بازی حول محور جمع آوری مواد، خرد کردن سبزیجات و هم زدن دیگ های سوپ می چرخد. با این حال لذت واقعی از تماشای سرآشپز های گربه ای شما ناشی می گردد. هر گربه در بازی دارای شخصیت و ظاهری متمایز است و شما حتی می توانید آن ها را با کلاه، لباس و اکسسوری های مختلف شخصی سازی کنید.

همانطور که در بازی پیشرفت می کنید، دستور العمل های پخت نو را باز می کنید، اردوگاه خود را توسعه می دهید و گربه های بیشتری را جذب می کنید. بعلاوه این بازی دارای مکانیک خاصی است که به دوستان گربه سان شما اجازه می دهد حتی زمانی که شما از بازی دور هستید، به آشپزی و جمع آوری منابع ادامه دهند. Cats & Soup دارای یک سبک هنری چشم نواز با رنگ های ملایم و پاستلی و طراحی شخصیت های مجذوب نماینده است. در نهایت موسیقی نیز فضایی آرامش بخش را ایجاد می نماید که کاملا با فضای آن سازگار است.

9. Design Home: Dream Makeover

سازنده: Crowdstar LLC

سال انتشار: 2016

بازی Design Home: Dream Makeover، به شما امکان می دهد که خلاقیت خود را آزاد نموده و فضا های مجازی را به خانه های رویایی خیره نماینده تبدیل کنید. فراتر از مکانیک های پازل معمولی، در اینجا شما به عنوان یک طراح در مرکز صحنه قرار می گیرید و وظیفه دارید اتاق های مختلف را به سبک های مختلف بازسازی و تزئین کنید. از آشپزخانه های مجلل پاریسی گرفته تا اتاق های نشیمن دنج در وگاس، این بازی طیف متنوعی از چالش های طراحی را برای آزمایش مهارت های شما ارائه می دهد.

یکی از نکات برجسته در دیزاین هوم، مجموعه ای چشمگیر از مبلمان و دکور های مختلف از برند های مهمی مانند جاناتان آدلر و وست الم است. این به شما امکان می دهد تا با عناصر طراحی در دنیای واقعی آزمایش کنید و فضا هایی با ظاهر واقعی ایجاد کنید. البته بازی فقط در خصوص فضای داخلی نیست. شما بعلاوه می توانید تخصص طراحی خود را به فضای باز ببرید و با چالش هایی که بر محوطه سازی و طراحی باغ تمرکز دارند، روبرو کنید. این یک بعد کاملا نو به گیم پلی بازی اضافه می نماید و به شما امکان می دهد یک فضای زندگی منسجم و شیک ایجاد کنید که فراتر از محیط داخلی توسعه می یابد. لازم به ذکر است که شما می توانید در مسابقات طراحی شرکت کنید، خلاقیت های خود را با دیگر بازیکنان مقایسه کنید و حتی برای تکمیل چالش ها با دوستان خود همکاری کنید.

با وجود چالش های طراحی، دیزاین هوم فضایی آرام و لذت بخش را حفظ می نماید. گیم پلی روان، موسیقی آرامش بخش و تصاویر زیبا، محیط مجذوب نمایندهی را برای بازیکنان در تمام سطوح تجربه ایجاد می نماید. در نهایت Design Home: Dream Makeover یک بازی رایگان برای تجربه با خرید های درون برنامه ای اختیاری برای گزینه های مبلمان و دکوراسیون اضافی است.

8. Animal Crossing: Pocket Camp

سازنده: Nintendo

سال انتشار: 2017

آیا در پی یک بازی موبایل مجذوب نماینده و آرامش بخش هستید که به شما امکان دهد با شخصیت های حیوانی بامزه ارتباط برقرار کنید و فضایی شخصی را ایجاد کنید؟ Animal Crossing: Pocket Camp، یک بازی شبیه سازی زندگی لذت بخش از نینتندو است که سری Animal Crossing را در موبایل شما در دسترس قرار می دهد. در این بازی شما وارد یک دنیای عجیب و غریب پر از حیوانات دوست داشتنی شده و هدف شما ساختن یک محیط کمپ زیبا است که سبک منحصر به فرد شما را منعکس می نماید و گروهی از شخصیت های عجیب و غریب را جذب می نماید.

هسته گیم پلی Animal Crossing: Pocket Camp در تعامل با ساکنان حیوانی آن نهفته است. با برآورده کردن درخواست های آن ها و ایجاد آیتم های خاص، دوستی های مختلف ایجاد می کنید و گزینه های شخصی سازی نوی را برای کمپ و شخصیت خود باز می کنید. این بازی یک اثر رایگان است و خریدهای درون برنامه ای اختیاری برای مواد مورد احتیاج کرفتینگ و آیتم های تزئینی نیز وجود دارد. البته شما می توانید محیط رویایی خود را بدون خرج کردن یک سکه بسازید.

7. Happy Color: Color By Number

سازنده: X-FLOW

سال انتشار: 2019

این بازی موبایلی مجذوب نماینده که به وسیله استودیوی X-FLOW پیشرفته، لذت رنگ آمیزی را با رضایت از تکمیل پازل ها ترکیب می نماید. Happy Color یک تغییر منحصر به فرد در عناصر کتاب های رنگ آمیزی کلاسیک ارائه می دهد و به جای رنگ آمیزی آزادانه، تصاویر زیبایی را ارائه می دهد که به بخش های شماره گذاری شده تقسیم شده اند. وظیفه شما ساده است و باید رنگ ها را با اعداد مربوطه مطابقت دهید، بوم را با رنگ های پر جنب و جوش پر کنید و به تدریج آثار هنری پنهان آن ها را آشکار کنید.

خوشبختانه بازی دارای یک کتابخانه وسیع و همواره در حال توسعه از تصاویر است که طیف وسیعی از سلیقه ها را پوشش می دهد. از منظره ها نفس گیر و حیوانات شایان ستایش گرفته تا ماندالا های پیچیده و طرح های مدرن، همه می توانند از این اثر لذت ببرند. در این میان سطح دشواری هر طرح نیز فرق دارد و چالشی را برای علاقه مندان به رنگ آمیزی باتجربه ایجاد می نماید و در عین حال برای مبتدیان در دسترس پذیری بالایی ارائه می دهد. قدرت واقعی Happy Color در توانایی آن در ترویج آرامش و تمرکز حواس نهفته است. عمل ساده تطبیق رنگ ها و پر کردن بخش های مختلف، لذت خاصی دارد که در کمترین اثری می توان آن را یافت. از طرفی موسیقی نیز به این فضای آرامش بخش یاری زیادی می نماید.

6. Tiny Pixel Farm

سازنده: Game Start LLC

سال انتشار: 2018

در بازی Tiny Pixel Farm، شما یک مزرعه نادیده گرفته شده را از پدربزرگتان به ارث می برید و وظیفه دارید که آن را به شکوه سابق خود بازگرداند. گیم پلی بازی حول پاکسازی منطقه ها بیش از حد رشد نموده، ساخت آغل هایی برای حیوانات و پرورش آن ها می چرخد. برخلاف شبیه سازهای مزرعه داری گسترده، Tiny Pixel Farm همه چیز را به طرز مجذوب نمایندهی جمع و جور نگه می دارد و قرار نیست با عناصر به شدت پیچیده روبرو شوید. مجذوب نمایندهیت Tiny Pixel Farm در مجموعه حیوانات پیکسلی آن نهفته است. از گوسفند های پشمالو و گاو های کنجکاو گرفته تا خوک های بازیگوش و جوجه های سرگردان، هر موجودی به مزرعه مینیاتوری شما مجذوب نمایندهیت می بخشد. همانطور که از حیوانات خود مراقبت می کنید، آن ها منابع ارزشمندی مانند پشم و تخم مرغ فراوری می نمایند که به شما امکان می دهد مزرعه خود را توسعه دهید و محتوای نوی را باز کنید.

از طرفی Tiny Pixel Farm دارای یک رابط کاربر پسند و مکانیک های گیم پلی و کنترل های ساده است. شما تنها با یک ضربه و کشیدن، می توانید زمین را پاکسازی کنید، سازه هایی بسازید و منابع را برداشت کنید. در حالی که مدیریت مزرعه شما جنبه اصلی بازی است، Tiny Pixel Farm در ایجاد یک فضای آرام عالی عمل نموده است. در واقع لازم به ذکر است که سبک هنری پیکسلی شایان ستایش، موسیقی آرامش بخش و جلوه های صوتی گوش نواز، پناهگاهی عالی برای استراحت پس از یک روز طولانی ایجاد می نماید.

5. Pack Master

سازنده: Lion Studios

سال انتشار: 2020

این بازی موبایلی چالش تتریس را با احساس رضایت از یک چمدان کاملا سازماندهی شده ترکیب می نماید. Pack Master شما را به یک ماجراجویی در دنیا می برد و شما از مکان های نمادین در سراسر دنیا، از خیابان های شلوغ توکیو تا سواحل آفتاب گرفته ریو دو ژانیرو تماشا خواهید کرد. در هر مکان، هدف شما این است که انواع اقلام منحصر به فرد را در یک چمدان تعیین بسته بندی کنید. با این حال این اقلام قرار نیست مانند بلوک هایی از تتریس باشند و بازی هر چیزی از توپ بولینگ گرفته تا آلات موسیقی را در اختیار شما قرار می دهد. این ترکیب غیرمنتظره از اشیاء، پازل ها را تازه و چالش برانگیز نگه می دارد و شما را مجبور می نماید که خلاقانه فکر کنید و از هر اینچ از فضا بهره ببرید.

گیم پلی بازی ساده است و شامل چرخاندن و قرار دادن آیتم های مختلف در چمدان می چرخد. شما باید میزان و شکل هر شی را در نظر بگیرید تا مطمئن شوید که همه چیز به خوبی در چمدان قرار می گیرد و از حد مجاز وزن نیز تجاوز نکنید. با پیشرفت در مراحل مختلف، نه تنها منطقه ها نو را باز خواهید کرد، بلکه با شکل ها و میزان های منحصر به فرد چمدان نیز روبرو خواهید شد. این به گیم پلی تنوع می افزاید و شما را خسته نخواهد کرد.

4. I Love Hue

سازنده: Zut Games

سال انتشار: 2017

بازی I Love Hue یک اثر مجذوب نماینده است که شما را به سفری آرامش بخش به دنیای رنگ ها و شهود می برد. بازی دارای زیبایی شناسی مینیمالیستی است که بر زیبایی خود رنگ ها متکی است و در واقع شبکه هایی پر از مربع های رنگی را به شما ارائه می نماید. وظیفه شما در بازی ساده بوده و باید مربع ها را مرتب کنید تا طیف کاملی از گرادیان های رنگی، از قرمز های پر جنب و جوش تا آبی های آرام را ایجاد کنید. البته علی رغم اینکه بازی ساده به نظر می رسد، عمق شگفت انگیزی از چالش را ارائه می دهد زیرا با پیشرفت در بازی، شبکه ها بزرگ تر می شوند، رنگ ها ظریف تر شده و تعداد حرکات شما محدود می گردد. این احتیاج به مهارت های مشاهده دقیق و برنامه ریزی مناسب برای دستیابی به هماهنگی کامل رنگ ها دارد.

در این میان بازی دارای حالت های مختلفی است که به بازیکنان در تمام سطوح تجربه پاسخ می دهد. حالت Vision یک تجربه آرامش بخش را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد که رنگ های مختلف را آزمایش کنید و از طرفی برای کسانی که در پی چالش ذهنی هستند، حالت Quest محدودیت های زمانی و اهداف خاص را معرفی می نماید و مهارت های مرتب سازی رنگ شما را آزمایش می نماید. به طور کلی I Love Hue ترکیبی منحصر به فرد از چالش های ذهنی و حسی از آرامش را ارائه می دهد.

3. Penguin Isle

سازنده: HABBY PTE

سال انتشار: 2020

در بازی جزیره پنگوئن شما با یک کوه یخ کوچک و تعدادی پنگوئن بازیگوش آغاز می کنید و باید برای ایجاد خانه ای راحت و مرفه برای دوستان خود کوشش کنید. گیم پلی بازی حول محور جمع آوری ماهی به عنوان منبع اصلی غذای پنگوئن ها و توسعه جزیره می چرخد. از طرفی همانطور که ماهی ها را جمع آوری می کنید، می توانید پنگوئن های نوی را جذب کنید که هر کدام دارای شخصیت و نقش منحصر به فردی در جامعه پنگوئن های در حال رشد شما هستند. لازم به ذکر است که حتی زمانی که شما فعالانه بازی نمی کنید، پنگوئن های شما مشغول ماهیگیری، جمع آوری منابع و درآمدزایی هستند. این به شما امکان می دهد که در اوقات فراغت خود وارد و خارج از بازی شوید، پیشرفت پنگوئن های خود را آنالیز کنید و ارتقا های مختلف را در نظر گیرید.

با افزایش جمعیت پنگوئن های شما، می توانید قفل منطقه ها نوی از کوه یخ را باز کنید و این به شما امکان می دهد ساختار های مختلفی بسازید. از کلبه های ماهیگیری گرفته تا بازار های شلوغ ماهی و چشمه های آب گرم مسحورنماینده، هر یک از آن ها جزیره شما را توسعه می دهند و گزینه های نوی را در گیم پلی باز می نمایند. این بازی بعلاوه دارای سبک هنری خاص با رنگ های ملایم و پاستلی و انیمیشن های شایان ستایش است. موسیقی نیز دست کمی از دیگر بخش های بازی ندارد و کار خود را در راستای ایجاد فضایی آرام، به خوبی انجام می دهد.

2. My Little Terrarium

سازنده: 1N1

سال انتشار: 2017

در زندگی پرمشغله امروزی، گاهی تنها آرزوی ما یک لحظه آرامش و لمس طبیعت است. بازی My Little Terrarium به شما امکان می دهد که باغ مینیاتوری خود را پر از حیوانات دوست داشتنی بسازید. شما با یک ظرف شیشه ای اولیه و یک مشت دانه آغاز می کنید. همانطور که نهال های خود را پرورش می دهید، با مشاهده جوانه زدن و شکوفه دادن آن ها به گیاهان پر جنب و جوش، جادوی بازی آشکار می شوذ. در ادامه با ایجاد شرایط خاص، مانند حفظ سطوح بهینه نور و رطوبت، انواع حیوانات بامزه را به تراریوم خود جذب خواهید کرد.

به طور کلی بازی دارای طیف متنوعی از حیوانات است. هر موجودی ترجیحات منحصر به فردی دارد که از شما می خواهد احتیاج های خاص او را برآورده کنید تا در زیست بوم مینیاتوری خود شاد زندگی نمایند. در حالی که گیم پلی این بازی ساده و بر پرورش گیاهان و جذب حیوانات متکی است، در عین حال عمق شگفت انگیزی را ارائه می دهد چرا که شما باید به طور استراتژیک گونه های مختلف گیاهان را در تراریوم خود قرار دهید و مطمئن شوید که آن ها میزان مناسبی از نور خورشید را دریافت نموده و برای منابع رقابت نمی نمایند. همانطور که پیشرفت می کنید، انواع نوی از دانه ها، تزئینات و حتی موسیقی های خاص را باز می کنید که هم برای گیاهان و هم برای دوستان حیوانی شما مفید هستند.

1. My Oasis

سازنده: Buff Studio

سال انتشار: 2017

این بازی لذت بخش گوشی شما را به پناهگاهی آرام تبدیل می نماید، جایی که می توانید واحه ای شکوفا بسازید و در میان موجودات خارق العاده استراحت کنید. در My Oasis شما با یک جزیره بایر آغاز می کنید و وظیفه دارید که آن را به یک بهشت سرسبز تبدیل کنید. گیم پلی بازی به طرز لذت بخشی ساده است و برای جمع آوری منابع، پرورش گیاهان و جذب انواع حیوانات کوشش خواهید کرد. در این میان از سمور های بازیگوش گرفته تا آهو های باشکوه، هر موجودی به واحه رو به رشد شما حس زندگی و شگفتی می بخشد.

البته بازی در عین سادگی، عناصر مختلفی نیز دارد که باید به آن ها توجه داشته باشید. گیاهان مختلف احتیاج های متفاوتی به نور خورشید و آب دارند. برای اطمینان از رشد مطلوب و ایجاد یک زیست بوم پر رونق، باید آن ها را به صورت مناسب در جزیره قرار دهید. با پیشرفت، قفل منطقه ها نوی از جزیره را باز خواهید کرد و این به شما این امکان را می دهد که منطقه ها تحت کنترل خود را توسعه دهید و ریست بوم های متنوع را کشف کنید. در هر صورت اگر در پی یک بازی موبایلی هستید که آرامش و خلاقیت را در اولویت قرار دهد، My Oasis برترین گزینه برای شما محسوب می گردد.

منبع: The Gamer

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 6 خرداد 1403 بروزرسانی: 6 خرداد 1403 گردآورنده: tour-england.ir شناسه مطلب: 1658

به "15 بازی موبایلی آرامش بخش برتر؛ از جزیره پنگوئن تا ماجراجویی آلتو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "15 بازی موبایلی آرامش بخش برتر؛ از جزیره پنگوئن تا ماجراجویی آلتو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید